Графік роботи
Розпорядок роботи Дубівської сільської ради |
||
---|---|---|
Працюємо: понеділок-четвер з 8:00 до 17:15 год. п’ятниця з 8:00 до 16:00 год. |
Перерва: з 13:00 до 14:00 год. |
Вихідні дні: субота, неділя |
Графік прийому громадян |
|
---|---|
Сільський голова Троцюк Р.В.: | З 8.00 до 12.00 (кожен понеділок та середа) |
Секретар сільської ради Копанчук О.П.: | З 8.00 до 12.00 (кожен четвер) |
Заступник сільського голови Хомич Л.В. з 8.00 до 12.00( кожен вівторок)
Керуючий справами ( серетар) виконавчого комітету Гущук В.В.з 8.00 до 12.00 ( кожну п'ятницю)
староста Олексюк П.К.з 8.00 до 12.00( кожен вівторок с.Облапи. кожен червер с. Городище)
староста Кошелюк П.Ф. з 8.00 до 12.00 (кожен вівторок с.Буцинь, кожен червер с. Секунь)
Працівники Дубівської сільської ради
Апарат сільської ради- 26 штатних одиниць
Сільський голова – Троцюк Р.В.
Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Хомич Л.В.
секретар ради – Копанчук О.П.
керуючий справами (секретар) виконавчого комітету – Гущук В.В.
старости (3 шт.од) – Кошелюк П.Ф., Олексюк П.К.
Головний спеціаліст- юрист – М’якота М.Ф.
Провідний спеціаліст- Андрощук М.Ю.
Спеціаліст ВОС-Гейко Л.В.
Відділ бухгалтерського обліку та господарського забезпечення
Начальник відділу, головний бухгалтер - Дзеблюк Л.О.
Провідний спеціаліст –Худинець Р.М.
Прибиральник службових приміщень –Пахольчук А.С.
Водій-
Відділ реєстрації :
Начальник відділу, державний реєстратор-Гарбарчук І.А.
Спеціаліст 2 кат – Шемчук С.П., Остапчук Т.В., Корнілюк Л.І.,
Демчук Л.М., Костючик Н.П.
Відділ земельних ресурсів, будівництва та комунального майна:
Начальник відділу –Растригіна А.В.
Провідний спеціаліст – Полянська В.А.,
Спеціаліст 2 кат.( 2 шт.од)- Крупіца Г.М.,
Служба в справах дітей та соціального захисту:
Начальник служби-Шимчук О.В.
Спеціаліст 2 кат-Шворак Г.А.
2 Виконавчі органи ради: всього- 7
( відокремлені структурні підрозділи)
Відділ фінансів:
Начальник відділу – Бабарига Н.П.
Головний спеціаліст( 2 шт.од.) –Тищук Л.А.
Провідний спеціаліст –Зінов’єва О.М.
Відділ освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту :
Начальник відділу – Лук’янчук Н.Ю.
Головний спеціаліст – Олексюк О.С.
Провідний спеціаліст –Титюк Т.М.
|