Дубівська громада
Ковельський район, Волинська область

Оголошення щодо конкурсу на заміщення вакантної посади начальника загального відділу виконавчого комітету Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області

Оголошується конкурс

         Дубівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника загального відділу виконавчого комітету Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області. Заяви для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. До заяви додаються:

  • заповнена особова карта (П-2ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4х6 см;
  • копії документів про освіту, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку;
  • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (у разі його наявності);
  • кандидати на посаду будуть складати іспити на знання Конституції України, Законів України «Про  місцеве самоврядування в Україні», «Про державну службу», «Про засади запобігання і протидії корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень начальника загального відділу виконавчого комітету Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області.

Вимоги до кандидата на посаду:   вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; володіння державною мовою;  знання ПК; стаж роботи в органах місцевого самоврядування не менше 10 років; знання вимог чинного законодавства з питань служби в органах місцевого самоврядування.

   Додаткова інформація щодо основних функцій, обов'язків, розміру та умов праці надається сільською радою. Заяви для участі в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування за адресою: с. Дубове, вул. Ковельська, 72, тел.: 99-1-22, 99-1-60.

                                                                                                                              Виконавчий комітет Дубівської сільської ради« повернутися до списку оголошень