Дубівська громада
Ковельський район, Волинська область

Оголошення щодо конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста з питань земельного кадастру

Оголошується конкурс

Дубівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста з питань земельного кадастру. Заяви для участі у конкурсі приймаються протягом одного місяця з дна опублікування оголошення. До заяви додаються:

  • заповнена особова карта (П-2ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4х6 см;
  • копії документів про освіту, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку;
  • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (у разі його наявності);
  • кандидати на посаду будуть складати іспити на знання Конституції України, Земельного кодексу України, Законів України «Про  місцеве самоврядування в Україні», «Про державну службу», «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень спеціаліста з питань земельного кадастру.

Вимоги до кандидата на посаду:  повна вища освіта (освітньо-кваліфікаційний рівень: магістр, спеціаліст) за спеціальністю в галузі знань    «Землевпорядкування та кадастр»; володіння державною мовою;  знання ПК; стаж роботи за фахом не менше 3 років .

Додаткова інформація щодо основних функцій, обов'язків, розміру та умов праці надається сільською радою. Заяви для участі в конкурсі приймаються протягом одного місяця з дня опублікування за адресою: с. Дубове, вул. Ковельська, 72, тел.: 99-1-22, 99-1-60.

                                                                                                  Виконавчий комітет Дубівської сільської ради« повернутися до списку оголошень