05 Березня, 2024 р., 14:30
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ У ФОРМІ ЕЛЕКТРОННОГО АУКЦІОНУ З ПРОДАЖУ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК
29 Лютого, 2024 р., 10:09
До уваги жителів сіл Вербка, Дубове, Облапи!
27 Лютого, 2024 р., 11:45
До уваги жителів села Секунь!
26 Лютого, 2024 р., 10:55
До уваги жителів села Облапи!
23 Лютого, 2024 р., 09:19
У ПрАТ «Волиньобленерго» оновлений Особистий кабінет https://ok.prosvitlo.com. Тут Ви зможете передати покази лічильників електроенергії, визначити обсяги споживання електроенергії, сформувати рахунки та отримати інформацію по особовому рахунку.
23 Лютого, 2024 р., 09:13
Сьогодні практично ніхто не обходиться без послуг перукаря. В салонах краси та перукарнях надають десятки послуг, які повинні бути не тільки високої якості, але і безпечними для здоров'я. Бажаючи бути гарними та доглянутими, мало хто замислюється над тим, що «салонні процедури» можуть принести не тільки користь, але і шкоду, часто досить серйозну. Більшість клієнтів не звертають уваги на використання в салонах краси засобів профілактики по запобіганню розповсюдження інфекційних захворювань.
21 Лютого, 2024 р., 11:25
До уваги жителів села Облапи!
21 Лютого, 2024 р., 11:21
До уваги жителів села Буцинь!
20 Лютого, 2024 р., 16:27
Про дотримання вимог Правил охорони електричних мереж