05 Жовтня, 2023 р., 14:31
Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами
03 Жовтня, 2023 р., 08:54
ПрАТ Волиньобенерго  повідомляє  про планові перерви в електропостачанні на території Дубівської  ТГ, зокрема у селі Буцинь  (вул. Шкільна)  4 жовтня  з 10:00 по 16:00 год.
29 Вересня, 2023 р., 16:10
Відповідно до розпорядження секретаря сільської ради від 28.09. 2023 року скликається 32 позачергова сесія сільскої ради.Дата проведення 04 жовттня 2023 року о 14.00. Місце проведення - адмінбудівля с.Дубове.
23 Вересня, 2023 р., 09:28
Відповідно до протоколу засідання комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади  завідувача сектору  містобудування, архітектури та комунального майна, архітектора  Дубівської сільської ради від 22 вересня 2023 року  письмовий іспит на заміщення вакантної посади завідувача сектору  містобудування, архітектури та комунального майна, архітектора успішно склав – Дятел Назар Леонідович. Конкурсна комісія рекомендує сільському голові призначити на посаду завідувача сектору  містобудування, архітектури та комунального майна, архітектора  Дубівської сільської ради – Дятла Назара Леонідовича, як такого, що успішно пройшов конкурсний відбір.
23 Вересня, 2023 р., 09:24
Відповідно до протоколу засідання комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу соціального захисту населення   Дубівської сільської ради від  22 вересня 2023 року письмовий іспит на заміщення вакантної посади начальника відділу соціального захисту населення  успішно склала - Рябко Зоряна Миколаївна.
20 Вересня, 2023 р., 09:46
Шановні жителі громади! Оголошуємо "мобілізацію" монет на допомогу ЗСУ в рамках благодійної акції “Смілива гривняˮ.