Дата: 28.11.2017 08:21

27 листопада 2017 року, між Ковельською районною державною адміністрацією, Колодяжненською та Дубівською об’єднаними територіальними  громадами  підписаний Меморандум про співпрацю щодо організації надання адміністративних послуг жителям громад.  В церемонії офіційного підписання документу, який засвідчує наміри сторін створити для  жителів територіальних громад ефективний механізм доступу до адміністративних послуг органів виконавчої влади, взяли участь голова райдержадміністрації Віктор Козак, керівники Колодяжненської та Дубівської ОТГ Віталій Кашик та Роман Троцюк.

Документальному закріпленню досягнутих домовленостей у сфері надання адміністративних послуг передувало укладення договору про співпрацю між двома громадами.

В свою чергу керівники ОТГ Віталій Кашик та Роман Троцюк висловили бажання співпрацювати з райдержадміністрацією і у інших галузях розвитку територій.

Виконавчий комітет Дубівської сільської ради