Кошти від продажу святкової лотереї – на допомогу дітям

Дата: 19.09.2017 09:17

Кошти від продажу святкової лотереї – на допомогу дітям

Комісія в складі сільського голови Троцюка Р.В., заступника сільського голови Безеки П.В., секретаря сільської ради Копанчук О.П., начальника відділу освіти охорони здоров’я, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення Лук’янчук Н.Ю., начальника загального відділу виконавчого апарату Гайдучика М.Г., членів виконавчого комітету :  головного бухгалтера сільської ради Дзеблюк Л.О., в.о. старости с.Облапи Демчук Л.М., вчителя ЗОШ І-ІІІ ст. с.Дубове Кисилюк Є.М., молодшої медичної сестри ФАП с.Вербка Левчук Н.П., приватного підприємця Дячук О.І., пенсіонерки Семенюк Г.П. ВИРІШИЛА, що кошти в сумі 15680 гривень від продажу 784 лотерейних квитків на Святі Врожаю, яке проводилось в селі Дубове 10 вересня 2017 року передати на лікування дітей :  Веремчук Анни Віталіївни, 2014 року народження (5230 гривень), Бондарука Назарія Валерійовича, 1998 року народження (5225 гривень) та  Лучко Дмитра Олеговича, 2013 року народження (5225 гривень).

Виконавчий комітет Дубівської сільської ради