Серпнева конференція педагогів Ковельського району

Дата: 29.08.2017 09:27

Фото без опису

28 серпня 2017 року в приміщенні Ковельської центральної районної бібліотеки відбулася серпнева конференція педагогів району, на якій було підведено підсумки роботи навчальних закладів у 2016-2017 н.р.

Приємно, що серед відзначених за підготовку переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад педагогічних працівників – 4 наших вчителі! Це – Безека Валентина Богданівна, Костюк Алла Ананіївна, Кравчук Алла Петрівна, Бортник Тетяна Анатоліївна. Дякуємо Вам за копітку працю!

Виконавчий комітет Дубівської сільської ради