Дубівська громада
Ковельський район, Волинська область

ХХІІ обласна виставка дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині»

      З метою розкриття творчих можливостей керівних, педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти,  позашкільних установ області в реалізації завдань реформування освіти, науково-методичного супроводу освітнього процесу протягом травня-червня 2017 року в області проведено ХХІІ обласну виставку дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині».

        Для участі у виставці було подано 920 робіт від творчих груп, методичних об’єднань та окремих працівників закладів освіти, районних і міських методичних кабінетів, Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти.

        Наказом управляння освіти, науки та молоді № 668 від 20.11.2017 року «Про підсумки XXIІ обласної виставки дидактичних  і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» дипломом ІІІ ступеня управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації нагороджена Міфтахутдінова Наталія Степанівна - вчитель української мови та літератури НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ с.Вербка Ковельського району Волинської області» (збірник вправ «Збірник тестових вправ з теми «Морфологія».  6–7 класи»).

                                                                                                                                     Виконавчий комітет Дубівської сільської ради« повернутися до списку новин