Дубівська громада
Ковельський район, Волинська область

День пам'яті та примирення і 72-ої перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

      Сьогодні 8 травня біля Обеліску Слави в с.Дубове відбулись урочистості з нагоди Дня пам’яті та примирення і 72-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Участь у святковому заході взяли представники сільської ради, духовенство, ветерани війни та учасники АТО, учнівська молодь та місцеві жителі.

      Промовці на мітингу пам’яті висловили вдячність та повагу ветеранам війни з нацизмом, людям, які відбудували мирне післявоєнне життя та сьогоднішнім захисникам України. Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх загиблих.

    Поряд із Обеліском Слави встановлено стелу пам’яті нашому односельчанину  загиблому герою Андрію Омелянюку.  Ім’я Андрія та всіх тих військовослужбовців, які віддали своє життя задля миру, свободи та територіальної цілісності рідної держави, назавжди залишаться в нашій пам’яті. Вони вірні воїни України, подали гідний приклад патріотизму майбутнім поколінням. Пам’ять про них вічна!

       Учнівська молодь щиро привітала ветеранів весняними квітами. А потім квіти пам’яті та вінки лягли до підніжжя Обеліску Слави та Стели пам’яті Андрію Омелянюку.

                                                                                                                          Виконавчий комітет Дубівської сільської ради

 « повернутися до списку новин