Дубівська громада
Ковельський район, Волинська область

Виїзний прийом громадян голови Волинської ОДА Володимира Гунчика в Дубівській об'єднаній територіальній громаді

      18 вересня голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик здійснив робочу поїздку в Дубівську об'єднану територіальну громаду. Володимир Петрович оглянув проведення будівельних робіт навчальних приміщень навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» с.Вербка Дубівської сільської ради, ремонтні робіти,які проводяться на території опорного начального закладу «Дубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області».

      З 14.00 години Володимир Гунчик проводив особистий прийом громадян в приміщення сільської ради за участю голови Ковельської райдержадміністрації Віктора Козака та Дубівського сільського голови Романа Троцюка.

       Жителі громади зверталися з різноманітними питаннями: про сприяння в електрофікації по вулиці І.Губи в селі Дубове, про проведення ремонту доріг, про недостатню потужність каналізаційної мережі в селі Вербка, про виділення земельних (часток) паїв, про виплату заробітної плати працівникам СТзОВ «Україна».

       Усі звернення  були детально та спільно обговорені і вирішення кожного Володимир Петрович взяв під особистий контроль.

         Виконавчий комітет Дубівської сільської ради« повернутися до списку новин