Лотерея на Святі Врожаю у Дубівській громаді

Дата: 08.09.2017 12:18

10 вересня в нашій Дубівській громаді відбудеться свято врожаю. В програмі заходів буде проводитися лотерея. Серед представлених призів два годинника, дві праски, фен, електрична соковижималка, мікрохвильова піч, велика кількість різних речей та головний приз двохкамерний холодильник Атлант. Приймайте активну участь в лотереї і ці призи можуть стати для вас дарунком долі. Також в вечірній святковій дискотеці вас чекає сюрприз – зустріч з вашим кумиром … . Запрошуємо жителів громади та гостей свята взяти активну участь в святкуванні. Фото деяких призів які будуть розіграні в лотереї пропоную вашій увазі.

Сільський голова  Роман Троцюк