Дубівська громада
Ковельський район, Волинська область

День Конституції України

    28 червня 1996 року – була ухвалена Конституція незалежної держави України! Це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства.  Вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

    З нагоди Дня Конституції України у приміщенні бібліотеки с.Дубове  можна було ознайомитися з книжково-ілюстративною виставкою «Основа життя – мій закон головний».

    Також завідувачка бібліотекою с.Дубове Валентина Балецька спільно з акомпоніатором Будинку культури с.Дубове Оксаною Бондарук  підготували інформаційну хвилинку «Сторінками Української Конституції» та перегляд документального фільму «Історія Української Контитуції».

    Зі святом присутніх привітала секретар Дубівської сільської ради Ольга Копанчук, яка зауважила, що саме Конституція України заклала підвалини політичних, економічних, суспільних, правових, соціальних та духовних перетворень у суспільстві. Висловила також вдячність тим, хто конкретними справами і здобутками втілює в життя положення та принципи, які задекларовані в Конституції. Побажала міцного здоров'я, миру і злагоди, незламного духу та самоповаги, глибокої віри у гідне майбутнє України.

    Урочистості продовжилися святковим концертом за участю Оксани Бондарук, Анни Куран та Анастасії Рожук.

                                                                                   Виконавчий комітет Дубівської сільської ради

 

 

 « повернутися до списку новин