Села Облапи та частково Городище зазнали стихійного лиха

Дата: 26.07.2017 14:02

21 липня 2017 року села Облапи та частково Городище зазнали стихійного лиха, градом було знищено посіви сільськогосподарських культур, завдано збитків житловим будинкам та господарським будівлям.

Після візиту сільського голови Троцюка Романа до сіл Облапи, Городище було видано розпорядження про створення комісії для визначення розмірів завданих стихією збитків.

На підставі актів обстеження, комісією буде прийнято рішення про часткову компенсацію збитків відповідно до Комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Дубівській сільській раді на 2017-2020 роки.

Виконавчий комітет Дубівської сільської ради