Обговорення Статуту Дубівської територіальної громади

Дата: 14.12.2017 14:30

На виконання розпорядження Дубівського сільського голови від 15.11.2017 року № 198 «Про підготовку проекту Статуту Дубівської територіальної громади» та з метою врахування громадської думки, на публічне обговорення виноситься СТАТУТ Дубівської теритоіральної громади.

Пропозиції (зауваження) мешканців територіальної громади, які бажають долучитися до громадського обговорення проекту Статуту територіальної громади, подаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту Статуту територіальної громади в письмовій або електронній формі на офіційну адресу сільської ради:
– електронну: dubove_s_r@ukr.net
– чи поштову с.Дубове,вул..Ковельська,72.

Особа, яка подає пропозиції (зауваження), зазначає прізвище, ім’я та по-батькові й адресу, а юридичні особи – своє найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції (зауваження) розглядатися не будуть