Відлетіли літа

Дата: 01.02.2018 15:38

Відлетіли літа, закінчилась життєва дорога ще однієї людини, яку ми всі добре знали. Відійшов у вічність Безека Павло Вікторович. Це не просто батько, це не просто чоловік, це людина, яка зробила для нашої громади та її жителів, мабуть, найбільше, це – господар, його пильне око бачило усі проблемні питання, думка про те, як покращити життя наших людей не залишала його ніколи. Благоустрій населених пунктів, вуличне освітлення, будівництво, ремонт закладів освіти, культури, медицини… важко перерахувати все. Коли в державі почався процес децентралізації він один із перших на Волині зацікавився та почав діяти. Спілкувався з депутатами, з населенням, розповідав про переваги об’єднання. І ось сьогодні ми вже Дубівська ОТГ – ще одна втілена його мрія.
Давайте всі разом подякуємо Павлу Вікторовичу за усі роки багаторічної і плідної праці.
Вічна пам’ять.