Спортивно-музична розвага «Козацькому роду – нема переводу» в ДНЗ с.Дубове "Дзвіночок"

Дата: 29.08.2017 16:54

Фото без опису

23 серпня цього року в дошкільному навчальному закладі «Дзвіночок»  с.Дубове відбулася спортивно-музична розвага «Козацькому роду – нема переводу» з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.

Метою заходу було виховати у дітей  патріотичні почуття   до своєї країни, символів України: прапора, герба та гімну, сприяти відродженню давніх традицій та обрядів, національної культури України, виховати любов до української народної пісні, як однієї із складових менталітету українців, сприяти вихованню гордості та любові за свій українській рід, розвинути вміння  слухати і співати українські народні пісні,  виразно    читати вірші.

Виконавчий комітет Дубівської сільської ради

Фото без опису