Дубівська громада
Ковельський район, Волинська область

НЕБЕСНА СОТНЯ: РОКИ БЕЗСМЕРТЯ

 

Ми, українці, маємо свою історію та власні свята, дні скорботи та дні слави, які  повинні пам’ятати, щоб трагічні сторінки нашого народу не повторилися знову.

Високу ціну український народ заплатив за європейський вибір. Тисячі поранених і майже 100 людей було вбито снайперами та бійцями спецпідрозділів міліції. Серед них – науковці, викладачі, студенти, вчителі, художники, архітектори, театральні режисери, громадські активісти. Ця «Небесна Сотня» своїм життям викупила свободу для мільйонів українців і дала шанс збудувати нову демократичну правову державу.

В День пам’яті Героїв Небесної Сотні у опорному навчальному закладі «Дубівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» було проведено годину пам’яті «Небесна Сотня: роки безсмертя». Учасники заходу кожним словом, рядком з вірша, рухом танцю, нотою пісні закликали  глядачів не забувати цієї дати, пам’ятати про людей, які не скорилися старому режиму і так гаряче виборювали своє та наше право на щасливе майбутнє, намагалися передати той біль, страждання, неспокій, що переповнювали душі Героїв Небесної Сотні.

Хвилиною мовчання учні, вчителі, працівники школи вшанували пам’ять загиблих на Майдані та  в зоні проведення АТО.« повернутися до списку новин