Урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України в селі Дубове

Дата: 23.08.2017 20:29

Фото без опису

23 серпня цього року в Дубівській громаді  розпочалися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України. «Незалежна і Єдина» - так називалося свято в селі Дубове.

Біля  Будинку культури зібралися працівники установ, активна громадськість та молодь, діти, небайдужі та свідомі жителі села. Лунали пісні, дитячі вірші та слова вітань з Днем Незалежності нашої держави. Свято продовжилось урочистою ходою, яку очолив сільський голова Троцюк Роман з Державним Прапором України до Стелли борцям за Незалежність України.

Виконавчий комітет Дубівської сільської ради

Фото без опису