Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

13 липня 2018 р. №34/8-5

Про  затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки в оренду

Керуючись  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12,118,121 Земельного Кодексу України,  розглянувши заяву  гр.Чабана Володимира Миколайовича, жителя                                                     Ковельського району Волинської області та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду під торгівельно-складські приміщення в                                                          Ковельського району Волинської області, сільська рада

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Чабану Володимиру Миколайовичу під торгівельно-складські приміщення  площею                 га за адресою:                                                        Ковельський район Волинська область, кадастровий номер                                                  .

2.Надати гр. Чабану Володимиру Миколайовичу в оренду терміном на 49 років земельну ділянку під торгівельно-складські приміщення  площею                     га за адресою:                                                    Ковельський район Волинська область, кадастровий номер                                              .

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  комісію з питань   земельних відносин, сільського господарства, екології, будівництва та перспективного планування.

Сільський голова                                                                                    Р.В.  Троцюк

Крупіца Г.М. 99122