про надання згоди на добровільне приєднання територіальної громади с.Секунь Секунської сільської ради до Дубівської сільської ради об'єднаної територіальної громади Ковельського району Волинської області з центром в с.Дубове.

ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ

01 березня 2018 р №29/

Про надання згоди на добровільне  приєднання

територіальної  громади с.Секунь Секунської

сільської ради до Дубівської сільської ради

об’єднаної територіальної громади

Відповідно до частини 5 статті 8-1 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розглянувши пропозицію Секунського сільського голови щодо  приєднання,  Дубівська   сільська    рада

1. Надати згоду на добровільне приєднання територіальної громади  села Секунь, Секунської сільської  ради  до Дубівської сільської  ради об’єднаної територіальної громади  Ковельського  району Волинської області з центром у селі Дубове.

Сільський голова                                                                    Р.В.Троцюк