Про порядок денний тридцять третьої позачергової сесії Дубівської сільської ради сьомого скликання

ТРИДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ

Проект Р І Ш Е Н Н Я

12 червня 2018 р №33/1

с.Дубове

Про порядок денний тридцять третьої

позачергової сесії Дубівської сільської

ради сьомого скликання

Відповідно до частини 14 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

Затвердити такий порядок денний тридцять третьої позачергової сесії Дубівської сільської ради сьомого скликання:

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 22 грудня 2017 року № 28/12 «Про сільський бюджет на 2018 рік».

Інформує: начальник фінансово-економічного відділу Бабарига Н.П.

1. Про припинення діяльності Городищенської ЗОШ Іст. - філії ОНЗ «Дубівська ЗОШ І-ІІІст. Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області».

Інформує: начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення Лук’янчук Н.Ю.

Сільський голова                                                                                             Р.Троцюк