про прийняття у комунальну власність Дубівської с/р майна спільної власності територіальних громад сіл та селищ району

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ

1 березня 2018 року 29 /

Про прийняття у комунальну власність

Дубівської сільської ради майна

спільної власності територіальних громад

сіл та селищ району

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до  рішення сесії Ковельської районної ради від 22лютого 2018 року № 19/    сільська рада вирішила:

1.Головному бухгалтеру сільської ради Дзеблюк Л.О. здійснити необхідні заходи щодо прийняття  на баланс сільської ради майна спільної власності територіальних громад сіл та селищ району згідно з додатком.

2.Акти прийому передачі майна   подати на затвердження сесії сільської ради.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну   комісію з питань   бюджету, фінансів та планування соціально-економічного  розвитку, контролю за використанням комунального майна.

Сільський голова                                                                            Троцюк Р.В.