Про внесення доповнень до комплексної Програми розвитку освіти Дубівської сільської ради на 2017 - 2021 роки, затвердженої рішенням від 27.12.2016 №16/22

Тридцята сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ     ПРОЕКТ

від   03 квітня 2018 року №

с.Дубове

Про внесення доповнень  до комплексної Програми

розвитку освіти Дубівської сільської ради

на 2017 - 2021 роки, затвердженої рішенням

від 27.12.2016 №16/22

Відповідно до пункту 16 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 91 Бюджетного кодексу України сільська рада вирішила:

1 Внести  такі доповнення до вищезазначеної програми:

1.1 Доповнити розділ 2 «Загальна середня освіта» пункт 1 «Реформування мережі загальної середньої освіти» підпунктом 5 такого змісту:

« Організація та проведення щорічного конкурсу серед закладів загальної середньої освіти «Кращий навчальний заклад»

1.2 Доповнити розділ 2 «Загальна середня освіта» пунктом 7 «Соціальний захист» підпунктом 1 такого змісту :

«Надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку»

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісії з питань  бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку та контролю за використанням комунального майна та з питань освіти, культури, охорони здоров'я, молоді та спорту, соціального захисту населення.

Сільський голова                                                                          Троцюк Р.В.