про затвердження актів прийому - передачі майна соціальних служб для сім'ї. дітей та молоді у комунальну власність Дубівської с/р

ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ

1 березня 2018 р №29/

Про затвердження актів прийому –

передачі майна соціальних служб

для сім’ї, дітей та молоді у комунальну

власність Дубівської сільської ради

Відповідно до    ст. 26 , ст.. 60 Закону  України « Про місцеве самоврядування  в Україні»   сільська рада   в и р і ш и л а:

1. Затвердити акти  прийому – передачі  матеріалів Ковельського районного центру майна соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

2.Прийняти  у комунальну власність   Дубівської сільської ради  нерухоме майно згідно актів прийому – передачі майна (додається).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету , фінансів та планування ,соціально - економічного розвитку та контролю за використанням комунального майна.

Сільський голова                                                                         Р.В.Троцюк

Копанчук 99160