Наша громада

Дубівська об'єднана територіальна громада із центром  у с.Дубове створена 25 липня 2016 року відповідно до рішення "Про добровільне об'єднання територіальних громад". До складу об'єднаної громади увійшли Дубівська сільська рада із населеними пунктами Дубове,Вербка,Бахів; Облапська сільська рада із населеними пунктами с.Облапи та с. Мислина;Городищенська сільська рада із населеними пунктами с. Городище,с.Гредьки та с. Красноволя.

Перші вибори сільського голови та депутатів ОТГ відбулись 18 грудня 2016 року.Сільським головою обрано Троцюка Романа Володимировича.

ВІдповідно до Перспективного плану формування територій громад Волинської області затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13.05.2020 року  до складу Дубівської ОТГ увійшли Буцинська та Секунська сільські ради. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 року №708-р «Про визначення адміністративних центрів  та затвердження територій територіальних громад Волинської області» до Дубівської сільської  територіальної громади було  приєднано  Секунську та Буцинську сільські ради.

25 жовтня 2020 року відбулись вибори сілського голови та депутатів Дубівської територіальної громади восьмого скликання.Сільським головою обрано Троцюка Романа Володимировича.