Увага! Оголошення про проведення 39 позачергової сесії сільської ради

Дата: 10.06.2024 16:41
Кількість переглядів: 187

Відповідно до розпорядження сільського голови від 07 червня 2024 року № 129-од скликається тридцять дев'ята сесія сільської ради .Пленарне засідання відбудеться 14 червня 2024 року о 14.00 в актовій залі адмінбудівлі.

Порядок денний:

1.Про внесення змін до складу постійних комісій Дубівської сільської ради.

Інформує: Копанчук О.П., секретар сільської ради.

2.Про затвердження актів прийому- передачі майна трактора колісного марки Т-40м та причепа 2ПТС -4 в межах комунальної власності Дубівської сільської ради.

Інформує: Дзеблюк Л.О., начальник відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення, головний бухгалтер

3.Про взяття на баланс частини автомобільної дороги

4.Про  затвердження розпоряджень сільського голови виданих у міжсесійний період

5.Про внесення змін до Програми соціально- економічного розвитку Дубівської сільської територіальної громади.

Інформує: Копанчук О.П., секретар сільської ради.

6.Про внесення змін до програми розвитку фізичної культури та спорту в Дубівській сільській територіальній громаді на 2024-2025 роки, затвердженої рішенням Дубівської сільської ради від 12.12.2023 № 35/8

7.Про Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Дубівської сільської ради

8.Про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2023 року №36/7 «Про бюджет Дубівської сільської територіальної громади на 2024 рік» (код бюджету 0350900000).

Інформує: Бабарига Н.П., начальник фінансового відділу

9.Про затвердження Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату Дубівської сільської територіальної громади до 2030 року.

Інформує: Троцюк Р., сільський голова

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с. Буцинь по вул. Молодіжна,21 гр.  Рожок Євгенію Анатолійовичу жителю с. Буцинь.

Інформує: Растригіна А.В., начальник відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

11.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с. Облапи по вул. Лесі Українки,15 гр. Плеско Оксані Євгеніївні жительці с. Облапи.

12.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с. Секунь по вул. Перемоги,23 гр.  Вус Ярославу Ярославовичу жителю с. Секунь.

13.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання у спільну часткову власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с. Секунь по вул. Центральна,2 гр.  Біруку Миколі Івановичу жителю с.Вужиськ та Бірук Валентині Василівні жительці м. Ковель.

14.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  ПАЙ гр.  Хомич Ользі Степанівні в межах колишньої Секуньської сільської ради.

15.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  ПАЙ гр. Петенко Тетяні Павлівні та Жолоб Наталії Олександрівні в межах колишньої Секуньської сільської ради.

16.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та виділення в натурі (на місцевості) (ПАЙ) гр. Шуляк Ніні Григорівні в межах колишньої Городищенської сільської ради.

17.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та виділення в натурі (на місцевості) (ПАЙ) гр. Цікуну Петру Максимовичу в межах колишньої Облапської сільської ради

18.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та виділення в натурі (на місцевості) (ПАЙ) гр.Мовшуку Михайлу Васильовичу в межах колишньої Буциньської сільської ради.

Сільський голова                                                                          Роман ТРОЦЮК