Про  затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту в Дубівській сільській раді на 2019-2022 роки

ТРИДЦЯТЬ СЬОМА СЕСІЯ

Проект РІШЕННЯ

30 листопада 2018 р. №37/3

Про  затвердження Програми розвитку фізичної культури

і спорту в Дубівській сільській раді на 2019-2022 роки

Керучись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про фізичну культуру і спорт», з метою реалізації в сільській раді державної політики в сфері фізичної культури і спорту, сільська рада вирішила:

1. Затвердити Програму розвитку фізичної культури і спорту в Дубівській сільській раді на 2019-2022 роки.

2. Начальнику фінансово-економічного відділу сільської ради при формуванні та уточненні бюджету передбачити кошти на виконання Програми.

3.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань освіти, фізичного виховання, культури, охорони здоров’я та соціальної політики  та відділ з питань  освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення.

Сільський голова                                                                                  Р.В.Троцюк

Лук’янчук Н.Ю. 99130