Про  затвердження Програми відзначення пам'ятних дат, історичних подій, релігійних свят, культурних заходів, ювілеїв та вшанування видатних людей в Дубівській сільській раді на 2019-2020 роки

ТРИДЦЯТЬ СЬОМА СЕСІЯ

30 листопада 2018 р. №37/4

Про  затвердження Програми відзначення пам'ятних дат,

історичних подій, релігійних свят, культурних заходів,

ювілеїв та вшанування видатних людей в Дубівській

сільській раді на 2019-2020 роки

Керучись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення організації та проведення на належному рівні відзначення пам’ятних дат, визначних історичних подій, релігійних свят, культурних заходів, ювілеїв та вшанування видатних людей громади, впорядкування використання коштів на зазначені цілі, сільська рада вирішила:

1. Затвердити Програму відзначення пам'ятних дат, історичних подій, релігійних свят, культурних заходів, ювілеїв та вшанування видатних людей в Дубівській сільській раді на 2019-2020 роки.

2. Начальнику фінансово-економічного відділу сільської ради при формуванні та уточненні бюджету передбачити кошти на виконання Програми.

3.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань освіти, фізичного виховання, культури, охорони здоров’я та соціальної політики  та відділ з питань  освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення.

Сільський голова                                                                                  Р.В.Троцюк

Лук’янчук Н.Ю. 99130