Про безоплатне прийняття в комунальну власність Дубівської сільської ради

ТРИДЦЯТЬ СЬОМА СЕСІЯ

Проект РІШЕННЯ

30 листопада 2018 р. №37/2

с.Дубове

Про безоплатне прийняття

в комунальну власність

Дубівської сільської ради

Керуючись п.31 ст.26, п.2 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.3 ст.83 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та на підставі розпорядження голови Ковельської районної державної адміністрації від 30.10.2018 року №327 «Про передачу відділення стаціонарного догляду для постійного проживання с.Облапи територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ковельської районної державної адміністрації Дубівській сільській раді (ОТГ)», сесія сільської ради

1. Прийняти з 01.01.2019 року відділення стаціонарного догляду для постійного проживання с.Облапи територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ковельської районної державної адміністрації (10 штатних одиниць) в комунальну власність Дубівської сільської ради та ввести його в структуру центру надання соціальних послуг сільської ради.
  2. Внести зміни в назву «Відділення стаціонарного догляду для постійного проживання с.Облапи територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ковельської районної державної адміністрації» на «Відділення стаціонарного догляду для постійного проживання с.Облапи центру надання соціальних послуг Дубівської сільської ради».
  3. Директору центру надання соціальних послуг Дубівської сільської ради Рябко З.М. забезпечити дотримання вимог чинного трудового законодавства стосовно працівників відділення стаціонарного догляду для постійного проживання с.Облапи центру надання соціальних послуг Дубівської сільської ради.
  4. Головному бухгалтеру сільської ради Дзеблюк Л.О. та директору  центру надання соціальних послуг Дубівської сільської ради Рябко З.М. прийняти матеріальні цінності та документацію відділення стаціонарного догляду для постійного проживання с.Облапи територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ковельської районної державної адміністрації в повному обсязі.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань освіти, фізичного виховання, культури, охорони здоров`я, соціальної політики.

Сільський голова                                                                                    Р. Троцюк