Про порядок денний сорокової чергової сесії Дубівської сільської ради сьомого скликання

СОРОКОВА СЕСІЯ

Проект РІШЕННЯ

05 березня 2019 р №40/1

Про порядок денний сорокової

чергової сесії Дубівської сільської

ради сьомого скликання

Відповідно до частини 14 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

Затвердити такий порядок денний сорокової чергової сесії Дубівської сільської ради сьомого скликання:

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Звіт про виконання сільського бюджету за 2018 рік.

Інформує: головний бухгалтер Дзеблюк Л.О.

1. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад.

Інформує: спеціаліст-юрист М’якота М.Ф.

1. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Дубівської сільської ради на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням сесії сільської ради від 31.03.2017 р. №19/4.

Інформує: начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення Лук’янчук Н.Ю.

1. Про затвердження Програми покращення функціонування Центру обслуговування платників Ковельської ДПІ Ковельського управління Головного управління державної фіскальної служби у Волинській області на 2019-2020 роки.

Інформує: начальник фінансово-економічного відділу Бабарига Н.П.

1. Про затвердження Положення про організацію і проведення конкурсу «Кращий навчальний заклад закладів середньої освіти Дубівської сільської ради на 2018-2022 роки».

1. Про перейменування дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» с.Дубове Ковельського району Волинської області у заклад дошкільної освіти «Дзвіночок» с.Дубове Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області.

1. Про перейменування дошкільного навчального закладу с.Облапи Ковельського району Волинської області у заклад дошкільної освіти «Сонечко» с.Облапи Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області.

1. Про затвердження Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Дубівської сільської ради на 2019-2022 роки.

1. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 20.12.2018 року №39/12 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

Інформує: начальник фінансово-економічного відділу Бабарига Н.П.

1. Розгляд заяв

Різне

Сільський голова                                                                                         Р.ТРОЦЮК