Про порядок денний тридцять п’ятої позачергової сесії Дубівської сільської ради сьомого скликання

ТРИДЦЯТЬ П’ЯТА СЕСІЯ

Проект Р І Ш Е Н Н Я

17 липня 2018 р №35/1

с.Дубове

Про порядок денний тридцять п’ятої

позачергової сесії Дубівської сільської

ради сьомого скликання

Відповідно до частини 14 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

Затвердити такий порядок денний тридцять п’ятої позачергової сесії Дубівської сільської ради сьомого скликання:

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 22 грудня 2017 року №28/12 «Про сільський бюджет на 2018 рік».

Інформує: спеціаліст-економіст Тищук Л.А.

1. Про надання згоди на добровільне приєднання до Дубівської об’єднаної територіальної громади Білинської сільської територіальної громади.

Інформує: сільський голова Троцюк Р.В.

Сільський голова                                                                                             Р.Троцюк