Про програму покращення функціонування Центру обслуговування платників Ковельської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Волинській області на 2019-2020 роки

СОРОКОВА СЕСІЯ

Проект РІШЕННЯ

05 березня 2019 р. №40/5

с.Дубове

Про програму покращення функціонування

Центру обслуговування платників Ковельської

об’єднаної державної податкової інспекції

Головного управління ДФС у Волинській

області на 2019-2020 роки

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення Ковельської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Волинській області від 25.01.2019 року №2561/10/03-20-52-08 сільська рада вирішила:

1.Затвердити Програму покращення функціонування Центру обслуговування платників Ковельської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Волинській області на 2019-2020 роки (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку та контролю за використанням комунального майна.

Сільський голова                                                                          Р.ТРОЦЮК

Бабарига 99130