Про надання дозволу на виконання робіт щодо розроблення технічної документації з проведення нормативно-грошової оцінки(її оновлення)

СОРОК ПЕРША СЕСІЯ

09 квітня 2019 р. №41/

Про надання дозволу на виконання

робіт щодо розроблення технічної

документації з проведення нормативно

-грошової оцінки(її оновлення)

Відповідно до  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12,201 Земельного кодексу України, ст.18 Закону України «Про оцінку земель» з метою проведення нормативної грошової оцінки  (її оновлення) земель села Дубове Дубівської сільської ради,  сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Надати дозвіл на виконання робіт щодо розроблення технічної документації з проведення грошової оцінки населених пунктів села Дубове.

2.Технічну документацію із землеустрою по нормативній грошовій оцінці земель села Дубове  Дубівської сільської ради замовити в організації, яка має відповідний дозвіл (ліцензію) на виконання цих робіт у строк, що обумовлюється угодою сторін, яку подати на розгляд і затвердження у встановленому законодавством порядку.

3.Контроль за виконання даного рішення покласти на  комісію з питань   земельних відносин, сільського господарства, екології, будівництва та перспективного планування.

Сільський голова                                                                      Р.ТРОЦЮК

Полянська В.  99122