Про створення центру надання адміністративних послуг Дубівської сільської ради та затвердження Положення про нього

СОРОК ПЕРША СЕСІЯ

Проект РІШЕННЯ

09 квітня 2019 р №41/

Про створення центру надання

адміністративних послуг

Дубівської сільської ради

та затвердження Положення про нього

Відповідно до п.6 ст. 26, п.4 ст. 54 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ч. 1 ст. 12 Закону України «Про адміністративні послуги», Дубівська сільська рада

1. Створити центр надання адміністративних послуг Дубівської сільської ради зі статусом постійно діючого робочого органу при виконавчих органах сільської ради, в якому надаються адміністративні послуги через адміністраторів шляхом їх взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг.
  2. Затвердити Положення про центр надання адміністративних послуг Дубівської сільської ради згідно додатку до цього рішення
  3. Сформувати персонал ЦНАП зі складу працівників виконавчих органів сільської ради в посадові інструкції яких включити виконання функцій адміністратора.
  4. Покласти керівництво та відповідальність за організацію діяльності центру надання адміністративних послуг, в тому числі за здійснення матеріально-технічного та організаційного забезпечення ЦНАП, на відділ державної реєстрації, права, земельних відносин.
  5. Координацію діяльності центру надання адміністративних послуг покласти на начальника відділу державної реєстрації, права, земельних відносин.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань Регламенту, депутатської етики, діяльності, законності та правопорядку.

Сільський голова                                                                                         Р.ТРОЦЮК