Про створення методичної служби

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

вересня 2019 р. №

Про створення методичної служби

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання законів «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 25.08.2004 р. № 1096 «Про встановлення розміру доплати за окремі види педагогічної діяльності», з метою … сільська рада вирішила:

1. Створити методичну службу відділу з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення Дубівської сільської ради «Методичний кластер».

2. Затвердити Положення про методичну служби відділу з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення Дубівської сільської ради «Методичний кластер», що додається.

Сільський голова                                                                                  Р.ТРОЦЮК

Лук’янчук 99130