Про внесення змін до складу Постійних комісій сільської ради

СОРОК П’ЯТА СЕСІЯ

17 вересня 2019 р №45/3

с.Дубове

Про внесення змін до складу Постійних

комісій сільської ради

Відповідно до пункту 2 частини 1 статті 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

1.Внесети  зміни до складу постійних комісій Дубівської сільської ради, затвердженого рішенням сесії ради № 16/5від 27 грудня 2016 року «Про утворення та затвердження складу постійних комісій сільської ради »:

1.1Вивести зі складу Комісії з питань  розвитку суб’єктів підприємництва, торгівлі та побуту, інвестиційної та інтеграційної діяльності, зовнішньо – економічних зв’язків, інфраструктури , транспорту, житлово-комунального господарства    Мельника Юрія Миколайовича ( голову комісії).

1.2 Затвердити  Миронюка Олександра  Петровича  головою   Комісії з питань  розвитку суб’єктів підприємництва, торгівлі та побуту, інвестиційної та інтеграційної діяльності, зовнішньо – економічних зв’язків, інфраструктури , транспорту, житлово-комунального господарства.

1.3Ввести Мельника Юрія Миколайовича до складу Комісії з питань земельних відносин, сільського господарства, екології, будівництва та перспективного планування.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань  регламенту, депутатської етики, діяльності, законності та правопорядку.

Сільський голова                                                                           Роман Троцюк

Копанчук