Про внесення змін до складу тендерного комітету

Тридцять дев’ята сесія сьомого скликання

від 20 грудня 2018 року №39/10

с.Дубове

Про внесення змін до складу
тендерного комітету

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» від 17.11.2016 року №1761-VІІІ зі змінами та доповненнями, з метою забезпечення прозорості витрачання бюджетних коштів і раціонального їх використання, та у зв’язку з кадровими змінами:

1. Внести зміни до складу тендерного комітету для організації та здійснення процедур щодо публічних закупівель товарів, робіт та послуг по Дубівській сільській раді:

- виключити члена комітету Безеку Павла Вікторовича – у зв’язку зі смертю;

- ввести до складу тендерного комітету Мар’юсик Наталію Леонідівну – бухгалтера-спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності;

2. Затвердити новий склад тендерного комітету для організації та здійснення процедур щодо публічних закупівель товарів, робіт та послуг по Дубівській сільській раді у такому складі:

- Р.В.Троцюк – сільський голова;

- Л.О.Дзеблюк – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер;

- Н.П.Бабарига – начальник фінансово-економічного відділу;

- Л.А.Тищук –спеціаліст-економіст;

- М.Ф.Мякота  –спеціаліст-юрист;

- Н.Л. Мар’юсик –спеціаліст-бухгалтер.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку та контролю за використанням комунального майна.

Сільський голова                                                                                    Р.ТРОЦЮК

Бабарига 99130