Про затвердження поділу та надання в оренду земельної ділянки

ТРИДЦЯТЬ СЬОМА СЕСІЯ

Проект Р І Ш Е Н Н Я

30 листопада 2018 р. №37/8

Про затвердження поділу та надання

в оренду земельної ділянки.

Заслухавши інформацію сільського голови, розглянувши технічну документацію  із землеустрою щодо  поділу земельної ділянки  та  керуючись  ст..12,120 Земельного Кодексу України, сільська рада ВИРІШИЛА:

1.   Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування утворивши дві нові земельні ділянки :

- ділянка №1: площею 0,2293га в с.Дубове по вул..Ковельська,72 кадастровий номер 0722182400:01:001:1607;

- ділянка №2: площею 0,1060га в с.Дубове по вул..Ковельська,72 кадастровий номер 0722182400:01:001:1608.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на  комісію з питань   земельних відносин, сільського господарства, екології, будівництва та перспективного планування.

Сільський голова                                                            Р.В. Троцюк

Полянська  99122