Про затвердження проекту землеустрою  щодо зміни цільового призначення  земельної ділянки

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

Проект Р І Ш Е Н Н Я

13 липня 2018 р.№34/8-6

Про затвердження проекту землеустрою

щодо зміни цільового призначення

земельної ділянки

Керуючись п.4 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12,20,186  Земельного кодексу України,  розглянувши заяву громадянки Мельник Ольги Вікторівни, жительки                                         Ковельського району  Волинської області та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється , сільська рада

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення  земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, гр. Мельник Ользі Вікторівні, жительці                                                       , яка належить їй на підставі Державного акту на право власності на земельну ділянку серія                                                      , та змінити цільове призначення земельної ділянки площею            га, кадастровий номер                                             , на території Дубівської сільської ради  Ковельського району Волинської області  шляхом переведення із земель сільськогосподарського призначення ( для ведення особистого селянського господарства) в землі житлової та громадської забудови ( для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд в                                                     Ковельського району Волинської області).

2.Спеціалісту-землевпоряднику  внести зміни в земельно-кадастрову документтацію.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  комісію з питань земельних відносин, сільського господарства, екології, будівництва та перспективного планування.

Сільський  голова                                                        Р.В. Троцюк

Крупіца Г.М. 99122