Про затвердження Програми розвитку культури та охорони культурної спадщини в Дубівській сільській раді на 2018-2023 роки

ТРИДЦЯТА СЕСІЯ

03 квітня 2018 р. с. Дубове

Керучись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про культуру», «Про бібліотеки і бібліотечну справу», «Про охорону культурної спадщини» з метою створення сприятливих умов для реалізації державної політики в галузі, охорони культурної спадщини, туризму, сільська рада вирішила:

1.  Затвердити Програму розвитку культури та охорони культурної спадщини в Дубівській сільській раді на 2018-2023 роки.

1.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань освіти, фізичного виховання, культури, охорони здоров’я та соціальної політики та відділ з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення.

Сільський голова

Р.В.Троцюк