Проект «Я МАЮ ПРАВО​!»

364-23-93

Receptmin3@minjust.gov.ua

callcentre@minjust.gov.ua

Загальнонаціональний право​просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО​!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Інформувати громадян про їхні права, і навчити їх, як ці права захищати. Дати чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли їх права порушують. Довести, що держава може бути партнером, і встановити рівність перед законом для кожного українця. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.