Перші кроки Дубівської об'єднаної громади

Дата: 10.08.2017 08:25

Перші кроки Дубівської об'єднаної громади

Здається нещодавно відбулися перші вибори голови та депутатів у Дубівській об’єднаній громаді, але час рухається так швидко і невблаганно, що за повсякденною роботою не помітив як нам виповнилось сім місяців. Ми ніби маленьке дитя, для якого все нове та невідоме, робимо перші кроки.

За часи незалежності нашої держави зібралось багато невирішених завдань. Жителі нашої громади своїм волевиявленням на виборах 18 грудня 2016 року доручили мені та моїй команді працювати над підвищенням фінансової спроможності нашої громади, покращенням добробуту наших людей та управління процесами, які відбуваються в нашій об’єднаній територіальній громаді.

Пропоную познайомитись з нашими, можливо ще невпевненими, першими кроками в статусі об’єднаної громади переглянувши телепередачу «Волинський тиждень» на каналі «Нова Волинь», яка буде транслюватись у неділю 13 серпня 2017 року о 14 годині та повторюватись о 22 годині цього ж дня. Приємного всім перегляду.

Сільський голова Роман Троцюк