Про порядок денний тридцять третьої позачергової сесії Дубівської сільської ради сьомого скликання

ТРИДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ

12 червня 2018 р №33/1

с.Дубове

Про порядок денний тридцять третьої

позачергової сесії Дубівської сільської

ради сьомого скликання

Відповідно до частини 14 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада ВИРІШИЛА:

Затвердити такий порядок денний тридцять третьої позачергової сесії Дубівської сільської ради сьомого скликання:

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 22 грудня 2017 року № 28/12 «Про сільський бюджет» на 2018 рік.

Інформує: начальник фінансово-економічного відділу Бабарига Н.П.

1. Про припинення діяльності Городищенської ЗОШ Іст. - філії ОНЗ «Дубівська ЗОШ І-ІІІст. Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області».

Інформує: начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення Лук’янчук Н.Ю.

1. Про надання згоди на прийняття майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність територіальної громади Дубівської сільської ради та визначення балансоутримувача.

Інформує: спеціаліст-юрист М’якота М.Ф.

1. Про депутатський запит Майданюка А.В.

Інформує: сільський голова Р.В.Троцюк

1. Про депутатський запит Мельника Ю.М.

Інформує: сільський голова Р.В.Троцюк

Сільський голова                                                                                             Р.Троцюк