Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її у власність

ТРИДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ

22 травня 2018 р. №32/14-6.5

с.Дубове

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки та

надання її у власність

Керуючись п. 34 ст. 26   Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 118,121 Земельного кодексу України, розглянувши заяву гр.Мизовець Романа Олександровича, жителя                                                       Ковельського району Волинської області та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в                         , Ковельського району Волинської області, сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мизовець Романа Олександровича для ведення особистого селянського господарства в                            Ковельського району Волинської області , площею 0,44 га, кадастровий номер                                                 .

2.Передати у власність гр.Мизовець Роману Олександровичу земельну ділянку  для ведення особистого селянського господарства в                                             Ковельського району Волинської області, площею 0,44 га, кадастровий номер                                                          .

3.Гр.Мизовець Р.О. приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

4.Спеціалісту-землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни в земельно-облікову документацію.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  комісію з питань   земельних відносин, сільського господарства, екології, будівництва та перспективного планування.

Сільський голова                                                                                           Р.Троцюк

Крупіца 99122