Про зміну функціонального призначення приміщення

КОВЕЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ

СЬОМЬОГО СКЛИКАННЯ

12.10.2018р. №36/9

Про зміну функціонального призначення

приміщення

Відповідно до ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення Дубівської сільської ради від 12.06.2018р.      № 33/3 «Про припинення діяльності (ліквідацію) Городищенської ЗОШ І ст. – філії ОНЗ «Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст. Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області», з метою підвищення ефективного використання майна територіальної громади, сільська рада

ВИРІШИЛА :

1. Змінити функціональне призначення нежитлової будівлі Городищенської ЗОШ І ст. – філії ОНЗ «Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст. Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області, яка розташована за адресою вул. Молодіжна, 2а с. Городище на нежитлове приміщення Клуб с. Городище – філія ЦКІД Дубівської сільської ради.

2. Олексюку П.К. в.о. старости с. Городище провести необхідні заходи щодо зміни функціонального призначення приміщення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку та контролю за використанням комунального майна.

Сільський голова                                                                 Р.В.Троцюк

М’якота М.Ф.