Про порядок денний тридцять першої позачергової сесії Дубівської сільської ради сьомого скликання

ТРИДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ

05 травня 2018 р. №31/1

Про порядок денний тридцять першої

позачергової сесії Дубівської сільської

ради сьомого скликання

Відповідно до частини 14 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада  ВИРІШИЛА:

Затвердити такий порядок денний тридцять першої позачергової сесії Дубівської сільської ради сьомого скликання:

1. Про звернення до Головного управління Держгеокадастру у Волинській області по передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну.

Інформує: сільський голова Троцюк Р.В.

2. Про надання права користування земельною ділянкою для забудови (суперфіцій) управлінню капітального будівництва Волинської обласної державної адміністрації.

Інформує: сільський голова Троцюк Р.В.

Сільський голова                                                                                      Троцюк Р.В.