ВІДДІЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ

Відділення надає такі соціальні послуги відповідно до Державних стандартів:

Назва соціальної послуги

Короткий опис соціальної послуги

Отримувачі соціальної послуги

соціальний супровід сімей, у яких виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування

допомога у створенні та підтримці позитивного соціально-психологічного клімату в сім'ї; адаптація дитини в нових умовах; створення належних умов для забезпечення індивідуальних потреб дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, у розвитку та вихованні; захист майнових, житлових та інших прав дитини; сприяння навчанню та розвитку дитини; допомога у зміцненні / відновленні родинних та суспільно корисних зв'язків; допомога у створенні та забезпеченні умов для пріоритетного права дитини на усиновлення; підготовка дитини до виходу із сім'ї, у тому числі і до самостійного життя.

(Наказ Міністерства соціальної політики України 11.08.2017 № 1307)

сім'ї, які перебувають у складних життєвих обставинах

соціальний супровід сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах

консультування, регулярні зустрічі чи відвідування отримувача соціальної послуги з метою моніторингу виконання завдань, спрямованих на розв'язання складної життєвої ситуації отримувача соціальної послуги; допомога в усвідомленні значення дій та/або розвиток вміння керувати ними; навчання та розвиток соціальних навичок, навичок виховання та догляду за дітьми, управління домогосподарством; консультування, психологічна підтримка.

(Наказ Міністерства соціальної політики України 31.03.2016 № 318)

сім'ї, у яких виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування,

інформування

надання інформації з питань соціального захисту населення, у тому числі переліку та адрес надавачів соціальних послуг, умов їх отримання, тарифів на платні соціальні послуги; надання інформації щодо отримання медичної, правової допомоги, адміністративних послуг та інших видів допомоги, робіт, послуг.

вразливі групи населення;

особи / сім'ї, які перебувають у складних життєвих обставинах