ВІДДІЛЕННЯ СТАЦІОНАРНОГО ДОГЛЯДУ ДЛЯ ПОСТІЙНОГО ПРОЖИВАННЯ с.ОБЛАПИ

Відділення надає соціальну послугу догляд стаціонарний відповідно до Державного стандарту стаціонарного догляду за особами, які втратили здатність до самообслуговування чи не набули такої здатності (Наказ Міністерства соціальної політики України 29.02.2016 № 198).

Основні заходи, що складають зміст соціальної послуги стаціонарного догляду, передбачають:

• забезпечення умов для стаціонарного перебування, харчуванням;
  • допомога у дотриманні особистої гігієни, самообслуговуванні;
  • спостереження за станом здоров’я та організація надання медичної допомоги, у тому числі відповідно до призначень лікарів;
  • надання реабілітаційних послуг відповідно до індивідуальних програм реабілітації;
  • організація денної зайнятості та дозвілля, психологічна підтримка.
Зміст та обсяг соціальної послуги стаціонарного догляду для кожного отримувача соціальної послуги визначаються індивідуально залежно від ступеня індивідуальної потреби отримувача соціальної послуги та зазначаються в договорі на отримання соціальної послуги стаціонарного догляду.