Про розроблення детального плану території земельної ділянки

ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ

01 березня 2018 р. №29/20-3

Про розроблення детального плану території

земельної ділянки

Відповідно до п. 34, 42 ч. 1 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. ст.10, 16, 17 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", Порядку розроблення містобудівної  документації, затвердженого наказом Мінрегіону України від 16.11.2011      № 290 із змінами та розглянувши заяву гр. Балецького Миколи Петровича, жителя с.Дубове, вул.Молодіжна,26 Ковельського району Волинської області щодо розроблення детального плану території земельної ділянки, сільська рада,

1. Виготовити  детальний план території  земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,4534 га кадастровий номер 0722182400:01:001:0670 та площею 0,2444га кадастровий номер 0722182400:01:001:0786 в с. Дубове.

2.Замовнику забезпечити організацію розроблення, розгляду та затвердження вказаної містобудівної документації відповідно до вимог чинного законодавства.

3.Фінансування розроблення містобудівної документації провести за рахунок коштів замовника.

4. Кнтроль за виконання даного рішення покласти на комісію з питань   земельних відносин, сільського господарства, екології, будівництва та перспективного планування.

Сільський голова                                                                                 Р.В.Троцюк Полянська В.А.99122